Ból w kolanach, oparzenia, wątroba


Halina Mrozek napisała 17/06/2010 14:06 | Cytuj | Edytuj
Dzisiaj zadzwonił mój stały klient, który od kilku miesięcy stosuje Colvitę i dodatkowo smaruje się Silverem. Colvitę zażywają również jego żona i matka. Obie łupało w kolanach - przestało łupać. Klient leczy się z oparzenia i bardzo ładnie się goi. Ciekawostką jest fakt, że kiedyś po alkoholu bolała go wątroba, a odkąd stosuje Colvitę nie ma tej przykrej dolegliwości :)

Zatrzymanie wody w organizmie, ZNP


Halina Mrozek napisała 29/05/2010 15:17 | Cytuj | Edytuj
Po prostu rewelacja ! Wprost trudno mi w to uwierzyć !!! Zacznę może jednak od początku. Od kilku lat bardzo cierpiałam na bardzo uciążliwe bóle piersi, które towarzyszyły mi przez tydzień lub nawet dłużej przed rozpoczęciem się okresu. Spowodowane były zatrzymaniem wody w organizmie i w żaden sposób nie potrafiłam ich złagodzić. Jako, że "powierzchnię" mam sporą to i ból był odpowiednio duży, co znacznie uprzykrzało mi życie. Wyobraźcie sobie, że ostatnio okres przyszedł z zaskoczenia ! Bez bólu, bez żadnego ostrzeżenia ! (niby się go spodziewałam, ale fizycznie w żaden sposób nie dał o swoim nadejściu znać). Zadacie teraz pewnie pytanie czemu zawdzięczam tę cudowną odmianę ? Otóż od kilku tygodni łykam 2 x 2 kapsułki Colvity :) Muszę przyznać, że nie spodziewałam się nadejścia tak szybkich i tak spektakularnych efektów... :) Jestem z tego powodu przeszczęśliwa i nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo :)

Leczenie ranyMaria napisała 17/05/2010 18:55 | Cytuj
Nie stosowałabym kolagenu bezpośrednio na ropiejącą ranę, ale w okół niej, jak najbardziej. Natomiast zaleciłabym w tym przypadku, skoro nie można samej rany potraktować kolagenem, nawet 8 kapsułek dziennie Colvity, aż do zadowalających efektów. W podobny sposób pomogłam swojej siostrze.

Łuszczyca, Złuszczanie obrączkowate skóry, zmiany zapalne i troficzne skóry, rozszerzenie naczyń włosowatych, pajączki, łuszczyca paznokci


Wanda Staszczak napisała 14/05/2010 23:01 | Cytuj
witam wszystkiech, od niedawna jestem zaangażowana w życie KN i jeszcze troszke doświadczenia i wiedzy mi brakuje. Moja dobra koleżanka ma objawy łuszczycy, pojawiły się 5-6 plamek. Czy kolagen da rade łuszczycy?


Maria napisała 15/05/2010 00:14 | Cytuj
Kolagen między innymi leczy złuszczanie obrączkowate skóry, likwiduje zmiany zapalne i troficzne skóry, likwiduje też rozszerzenia naczyń włosowatych i pajączki.


Jarosław Zych napisał 15/05/2010 03:20 | Cytuj
Wando ! 
Przeczytaj materiały dostępne w COLWAY... 
Etiologia łuszczycy w zasadzie wyklucza inne , niż objawowe leczenie z pomocą naszych produktów. 
To, co dokucza chorym, to wyrzut zewnętrzny schorzenia wewnętrznego. 
Są jednak wyjątki. 
Należy do nich np. łuszczyca paznokci.


Majka Żyra napisała 15/05/2010 14:15 | Cytuj
....W codziennych kontaktach ....zwłaszcza gdy chodzi o choroby o nieznanej etiologii unikam słowa "LECZY '......mówię ....pomaga....wspomaga...łagodzi objawy.....wzmacnia własną odporność organizmu itd .Zadaję dużo pytań....dotyczących stylu życia.......bo to wydaje mi się ważne.....Kolagen NIE JEST NA CAŁE ZŁO !!!.........Nie oglądam telewizji....wczoraj ćwicząc pacjentkę w domu (telewizor włączony )zobaczyłam reklamy firm farmaceutycznyc......w żadnej nie było ,że leczy przyczynę choroby )..lecz ...znosi....likwiduje objawy....poprawia.... łagodzi.....itd

Reumatoidalne zapalenie stawów, stawy, chemioterapia, radioterapia, nowotwory
Małgorzata Gapińska napisała 14/05/2010 09:54 | Cytuj
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, to mój pierwszy wpis na forum, choć czytam Was już od jakiegoś czasu i bardzo systematycznie :) Mam pytanie do Was. Pomożecie? :) Mam klientkę która chciałaby zakupić kolagen, bądź colvitę, ale bierze raz w tygodniu na reumatyczne zapalenie stawów 12 mg metoprexadu (jest to mała dawka, ale jest to lek który należy do grupy leków chemioterapeutycznych). Czy w takiej sytuacji można stosować kolagen/colvitę? 
I od razu nasuwa mi się pytanie dlaczego nie można stosować kolagenu przy chemioterapii? 
Z góry dziękuję za pomoc. 


Jarosław Zych napisał 14/05/2010 13:37 | Cytuj
Siergiej Batieczko zdecydowanie już tym razem zaprzeczył , aby istniał konflikt Colvity z lekami z grupy chemioterapeutycznych i jakiekolwiek przeciwwskazania.... 


Maria napisała 14/05/2010 14:08 | Cytuj
Małgosiu, nie chodzi o to, że stosowanie Colvity wraz z lekami chemioterapeutycznych lub w ogóle podczas chemioterapii, spowoduje jakiekolwiek niekorzystne działanie. Chodzi o to, że chemia w ogóle nie pozwoli Colvicie zadziałać, niszczy jej dobroczynne właściwości. Dlatego też przyjmując jakiekolwiek leki, Colvitę należy spożywać ok 4 godziny po ich zażyciu. Natomiast zażywanie Colvity podczas chemioterapii nie ma w ogóle sensu. Podczas chemioterapii i radioterapii przede wszystkim niszczone są chore komórki i białko (kolagen), które te komórki otacza, dlatego podczas tych dwóch terapii nie ma sensu zażywanie kolagenu, choćby w postaci Colvity. I nie ma to nic wspólnego z tym, że mogłoby to w jakimś stopniu zaszkodzić, bo nie zaszkodzi, ale też nie przyniesie żadnych, oczekiwanych efektów. Kolagen i Colvitę należy wręcz zastosować bezpośrednio po tych dwóch terapiach (chemioterapia i radioterapia) po to właśnie by jak najszybciej zmusić nasz organizm do uzupełnienia kolagenu (białka), który został niesamowicie wyniszczony podczas tych dwóch terapii. Odbudowa kolagenu w tych przypadkach jest konieczna by na nowo odbudować barierę, jaką kolagen stanowi dla ewentualnych przerzutów i wznów chorobowych. Bez tego komórki nowotworowe, mające niesamowite zdolności produkowania enzymów niszczących kolagen, mają otwartą drogę do całego organizmu i stąd właśnie biorą się przerzuty. 
Reasumując, szczególnie właśnie po chemioterapii i radioterapii należy jak najszybciej stosować Colvitę i to w początkowym okresie w dawkach przynajmniej po 4 kapsułki a nawet 6 dziennie, później, po takich przejściach, przynajmniej 2-3 dziennie.


Małgorzata Gapińska napisała 14/05/2010 15:42 | Cytuj
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Muszę przyznać, że dzisiaj nie mogę oderwać się od nowej książki S.Batieczki. Wczoraj ją otrzymałam i jestem pod dużym wrażeniem. Informacje zawarte w rozdziale 10 - Nowotwory złośliwe są niesamowite. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w nowe wydanie tej książki polecam gorąco! Warto! 


Bogusława Lipecka napisała 14/05/2010 19:30 | Cytuj
Dzisiaj jestem szczęśliwa! Byłam ze swoimi mowami o kolagenie na spotkaniu. Przyszła Pani , która bierze colvię od 16 stycznia br. Chora RZS, miała na ręku narośl, sztywne stawy rąk, napady bólowe, nie podnosiła rąk do góry. Dzisiaj szczęśliwa demonstrowała swoje ruchome ręce, szczupłe palce. Zapisała się na gimnastykę , chce jej się żyć. Ostatni napad bólowy miała 24 kwietnia( przyszła z kalendarzem/. Dla mnie to jest między innymi cenna nagroda i zapłata za moją pracę, ciągłą naukę. Nie było mi na początku łatwo czytać i rozumieć książkę S.Batieczki a co mówić żeby tą wiedzę jeszcze przekazać. I wydanie przeczytałam 4 x , zaś II wydanie właśnie kończę. Wiem , że będę powracać do tej lektury jeszcze wiele razy. Ludzie nie chcą kupować preparatów na podstawie powiedzenia: " Pani kupi, będzie Pani zadowolona". Mówię zawsze, że ja nie leczę , nie jestem lekarzem a colvita stwarza warunki dla organizmu do zdrowienia.

Rozstępy, róża


Sylwia Aleksiejuk napisał 12/05/2010 20:13 | Cytuj
Opiszę moje doświadczenia z kolagenem nt. rozstępów. Mam dwójkę dzieci 2-letniego Kubusia i 8-miesięczną Natalkę. W czasie ciązy w obu przypadkach stosowałam kolagen. W pierwszej ciąży przez pierwszy trymestr a w drugiej również pod koniec ciąży (brzuch był tak duży że miałam wątpliwości czy kuracja na poczatku ciązy wystarczy). Rozstępów nie mam. Złośliwi mogą powiedzieć, że nie mam do nich tendencji ale to nie jest prawda - mam je tu i tam :) 


Drugi przypadek dotyczy mojej mamy. Miała na nnogach coś podobnego do siniaków. Lekarz zalecał jej różne maści i lekarstwa ale skutki były marne. Poleciłam jej kolagen i plamy zniknęły. Pojawiaja się jeszcze co jakiś czas ale kolagen załatwia sprawę. Nie wiem co to jest za choroba ale pomogło. 

Nadczynność tarczycy,Jarosław Zych napisał 30/04/2010 21:04 | Cytuj
Czy nadczynność tarczycy stanowi bezwzgledny zakaz stosowania preparatu Colvita?

Czy ze wzgledu na zawartość jodu w preparacie jego regularne przyjmowanie , nie stanowi ryzyka powstania choroby nadczynności tarczycy?

Czy mozna ten preparat podawać dzieciom?

Czy przyjmowanie Colvity nie spowoduje zatrzymania produkcji własnego kolagenu, a w konsekwencji odstawienie go spowoduje ,że organizm nie bedzie produkował kolagenu?

Czy odstawienie tego preparatu z dnia na dzień , nie wiążę sie z zadnym ryzykiem?

Jaki jest optymalny czas zazywania?

Jaki jest optymalny wiek , w jakim mozna podjąć zazywanie tego produktu?

Czy równoczesne przyjmowanie preparatu colvita i używanie kolagenu w kosmetykach na zewnątrz skóry nie spowoduje przedawkowania kolagenu?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ad 1
Stanowi bezwzględne przeciwwskazanie do przekraczania dawki RDA - 2 kapsułki dziennie.

Ad 2
Nie jod zawarty w algach jest naturalny. Tak patrząc na sprawę musielibyśmy przyjąć, że wszyscy mieszkańcy Japonii, gdzie algi są codziennym składnikiem diety narażają się na powstanie nadczynności tarczycy.

Ad 3
Wszystkie uwagi na temat Colvity opracowano dla osób dorosłych o wadze 70 kg. Np. norma RDA dla dziecka o wadze 30-35 kg wynosi 1 kapsułkę dziennie. Z drugiej strony nigdy dotąd i nikt nie podniósł żadnego przeciwwskazania odnośnie podawania Colvity dzieciom.

Ad 4
Organizm buduje kolagen z aminokwasów, zarówno tych które czerpie z posiłków, jak i tych które syntezuje sam. Rozumiem, że pytanie brzmi w istocie: "czy Colvita nie rozleniwi procesów kolagenogenezy ? "
To bardzo ciekawy punkt widzenia...
Nie odpowiem na to pytanie dziś, ale może na nie odpowiedzieć prof. Siergiej Batieczko, który 7.05 ok. godz 17.00 w hotelu Książę Poniatowski w Wólce Kosowskiej k/W-wy będzie miał arcyciekawy wykład na te tematy.

Ad 5
Z całą pewnością nie. Oczywiście wg dotychczasowej, trzyletniej naszej wiedzy na ten temat.

Ad 6
Suplementacyjnie ( do 2 kapsułek dziennie ) można zażywać Colvite całe życie. W dawkach większych - to raczej pytanie do lekarza. Odpowiedzi - jak mniemam mogą być bardzo różne.

Ad 7
Wydaje mi się, że profilaktyka suplementacyjna Colvitą nabiera głębszego sensu w okresie, gdy procesy dysymilacji Kolagenu zaczynają w ustroju brać przewagę na procesami syntezy. Na pewno po 30 roku życia.

Ad 8
Z całym Szacunkiem nie można "przedawkować kolagenu" z racji faktu, że ani aplikacja naskórna , ani doustna omawianych produktów nie jest "dawkowaniem kolagenu".
To nieco bardziej skomplikowany proces i nie czuję się na siłach omawiać go w mailu. Polecam Zeszyt nr 2 i "Kolagen - nowa strategia ..." S.A . Batieczki i A.M. Ledzwiewirowa.

Rozstępy,
PYTANIE : 


"Trochę poczytałem i zaciekawiło mnie że wasze preparaty pozwalają opalać się rozstępom , Czy mogli by państwo wyjaśnić na jakiej to zasadzie działa ?" 


ODPOWIEDŹ : 


"Kolagen Naturalny istotnie "upodabnia" kolorytem skóry zmartwiałe brzegi blizn, bliznowców , zstępów i rozstępów do partii skóry je otaczających. W konsekwencji następuje wyraźna poprawa zdolności skóry do reakcji melaninowej na promienie UV. 


Dodam, że kolagen molekularny w aplikacji także rozjaśnia brzegi blizn i rozstępów, co jest może optycznie nawet ważniejsze dla ich "posiadacza" od efektu opalania - który od razu dodam uczciwie - nie jest spektakularny. Ale jest. A to rzadkośc na rynku dermokosmetyków. 
Rzecz wymaga cierpliwości. Proces wymiany kolagenu w skórze to 110-140 dni. I po tym dopiero czasie należy oczekiwać efektów. 
Proces trandermalności produktów dysymilacji trzeciorzędowego kolagenu ze skór rybich w postaci hydratowanej - to temat na dwie godziny lub gruba lektura. 
Zalecam zdobyć w naszej Sieci opracowanie naukowców rosyjskich i ukraińskich : "Kolagen - nowa strategia ochrony zdrowia i zachowania młodości" - Siergiej Batieczko oraz tzw. Zeszyt nr 2 - nasz skrypt wewnętrzny. 

Ubytek wzroku,
Agnieszka Podgórska napisała 23/04/2010 21:47 | Cytuj
Barbaro...Jak już pisałam na początku tego wątku mój słabo widzący przyjaciel postanowił spróbować zatrzymać ubytek wzroku przy pomocy kolagenu. Zaczął od testera nakładanego bezpośrednio na gałkę oczną. Odczuwał chwilowe pieczenie, żel przez chwilę zalegał w oku. O dziwo, te negatywne reakcje zniknęły gdy przestawił się na Platinum. Może wzrok mu się przyzwyczaił, może to autosugestia, a może musi być właśnie butelka Platinum. Ponieważ przyjaciel ma zacięcie naukowe, to robi dla mnie notatki. Nie poddał się mimo początkowego pieczenia, bo od pierwszego dnia odczuwał poprawę ostrości widzenia przez kilka godzin po aplikacji. Po kilku dniach zaobserwował też: znaczną poprawę nawilżenia gałki ocznej, zmniejszenie nieestetycznych przebarwień, zmniejszenie nadwrażliwości na czynniki zewnętrzne jak wiatr czy dym oraz zanik porannego zmęczenia oczu. Tak więc można używać kolagenu bezpośrednio na gałkę oczną i może poprawić to jakość życia.

Trądzik, po goleniu, oparzenie, rana
Ireneusz Obuchowski napisał 20/04/2010 21:07 | Cytuj


Na co mi pomógł kolagen??? 
Przede wszystkim w dużym stopniu "zaleczył" dziury po trądziku na twarzy, wygładził ją, jest duuużo lepsza w dotyku. Lubię swoją twarz po goleniu i lubię się golić już, zniknął w znacznym stopniu problem trądziku i roznoszenia go po goleniu. Twarz jest ładniejsza. 
Oczywiście smaruję się kolagenem po goleniu. Oprócz tego raz lub dwa razy dziennie w zależności jak pamiętam kolagenem platinum twarz. 


Około miesiąca temu nasz roczny synek wylał na siebie czyli twarz, rączkę i brzuszek kawę oczywiście wrzątek dopiero co zalaną. Szybka akcja, na dziecku rozerwane ubranie, szybko pod wodę. Zaczęły pokazywać się bąble. Pojechaliśmy do szpitala. Okazało się że maluszek ma poparzenie I i II stopnia. Sens jest taki, że jeszcze w ten sam dzień zeszło mu z twarzy po smarowaniu PLATINUM (akurat taki miałem w domu, później stosowaliśmy SILVER) , a dziś nie ma śladu na innych częściach ciała. Zostały nam tylko zdjęcia z tego zdarzenia NA SZCZĘŚCIE !!!! 


DLATEGO UWAŻAM, ŻE KOLAGEN POWINIEN BYĆ W NASZYCH APTECZKACH. 


Aaa miałem też ranę na palcu(rozcięcie na zgięciu kciuka) nie goiło mi się przez miesiąc, czy dwa. Zacząłem smarować kolagenem - zeszło po tygodniu (może nawet krócej dokładnie już nie pamiętam). 

Hemoroidy, zgaga, refluks,
Ewa W. napisała 30/03/2010 20:46 | Cytuj
Temat może wstydliwy, ale jaka skutecznośc !!! Przynjmniej objawowo. 
Hemoroidy. 
czy znajdzie się odważny Pan co o tym opowie na forum ? 
Przecież wiemy, że żel robi prawie cuda w tym zakresie.


Grzegorz Zabiegły napisał 30/03/2010 21:26 | Cytuj
A to tylko Panowie miewają tą dolegliwość?


Maria napisała 31/03/2010 00:42 | Cytuj
A właśnie, że nie tylko... 
Dwie moje dystrybutorki walczyły z tym problemem (Hemoroidy) od lat i dopiero po zastosowaniu kolagenu, jedna pozbyła się problemu już po dwóch tygodniach stosowania, a drugiej z 1 cm zmniejszył się do 0,5 cm. 
Co do tej drugiej nie mam aktualnych informacji, czy do tej pory również nie pozbyła się swojego problemu całkowicie, ale może jeszcze dzisiaj zdobędę te informacje i zdam relację:)


Katarzyna Korol-Tokarzewicz napisała 31/03/2010 00:47 | Cytuj
Mój znajomy dopiero zaczął kurację Kolagenem Platinum na hemoroidy, Skarżył się na uczucie pieczenia.Czy Twoje dystrybutorki,Mario, też zgłaszały ten problem?


Maria napisała 31/03/2010 00:58 | Cytuj
Nie, moje dystrybutorki nie zgłaszały mi swoich problemów tego typu, wstydziły się, a nawet ta jedna zabroniła tej drugiej informować mnie o tym fakcie. Dowiedziałam się o tym w zaufaniu, choć wcześniej proszę każdą (choćby tylko klientkę) o wszelkie informacje, dotyczące działania naszych produktów. O wszystkim mi meldują, ale o tym dowiedziałam się w zaufaniu i jestem wdzięczna za te informacje :)


Jolanta Odulińska napisała 31/03/2010 07:59 | Cytuj
No to proszę, powiedzcie mi Panie, jak stosować w przypadku hemoroidów. Bo znam kogoś, kto od wielu lat cierpi na tę dolegliwość. Myślę, że chodzi o smarowanie - ile razy i czym najlepiej? I pewnie też colvita- ile kapsułek dziennie? Okazuje się, że nie ma tematów tabu:)) I dobrze. Pozdrawiam serdecznie, spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt:)))


Maria napisała 31/03/2010 09:07 | Cytuj
Obie panie stosowały Silver do wewnątrz i na zewnątrz, do tego Colvita 2 kapsułki dziennie w przypadku jednej, w przypadku drugiej 4 kapsułki dziennie przez 2 tygodnie. Ja również życzę wspaniałych Świąt Wielkanocnych 


Majka Żyra napisała 01/04/2010 10:54 | Cytuj
Pieczenie pojawia się ,gdy naskórek jest podrażniony..(kwas mlekowy) Trwa moment.Mam klienta ,który ma przerost gruczołu krokowego (prostaty).stosuje już drugą dwusetkę...jest poprawa.


Ewa W. napisała 02/04/2010 00:02 | Cytuj
Jest to 100% prawdy. Żylaki odbytu cofają się po smarowaniu kolagenem do tego stopnia, że ludzie rezygnują z zabiegów, szczypanie owszem jest, ale tylko w stanach ostrych, krwiawiących i dokładnie od kwasu mlekowego w kolagenie. Jak komuś przeszkadza można rozwadniać. 
jest inny , równie ciekawy temat : jedna łyżeczka kolagenu rano i jedna wieczorem, a wszelkie zgagi, refluksy, wyziewy ... jak jest modnie na suportio ? z paszczy !

Żylaki, owrzodzenie podudzi, słabe włosy


Jacek Babula napisał 26/03/2010 21:08 | Cytuj
Witam serdecznie . 


Mój problem zdrowotny zaczął się kilka lat temu gdy po raz pierwszy musiałem udać się do szpitala i zrobić zabieg tz.Mikrochirurgię co w fazie końcowej oznaczało tylko jedno ,nie poprzestaniemy P.Jacku tylko na tym .Oczywiście moje pytanie było następujące ,,co dalej,, odpowiedź ,,zabieg chirurgiczny.Z tą myślą chodziłem 2 lata dopóki nie zostałem zmuszony przez chorobę aby zrobić konieczny zabieg ,pewnie domyślacie się cóż to takiego ? To nic innego jak choroba żył czyli ,,ŻYLAKI ,, Drodzy państwo nie da się tego do końca wyleczyć ale da się zaleczyć i ja z tą myślą wstawałem i zasypiałem biorąc przy tym mnóstwo leków ,które tak naprawdę nie działały .Bo jak mają działać jeśli ma się problem z zastawkami w żyłach które nie działają a jedyne rozwiązanie to zabieg .Lecz proszę mi wierzyć najgorsze jest to jak dochodzi do owrzodzenia podudzia lub stopy to wtedy zaczynają się prawdziwe problemy ,a ból im towarzyszący jest straszny i nie jeden twardziel by poległ ,niestety mnie też to dopadło .Dwie operacje oczywiście poprawiły moją kondycję żył ale czeka mnie kolejna (MAM NADZIEJĘ ,ŻE NIGDY DO NIEJ NIE DOJDZIE) ,a to dlatego iż na mojej drodze prawie rok temu pojawił się kolagen i colvita .Kolagenem grafitowym smaruje nogi a colvitę łykam i szczerze powiem czuje się świetnie i moje nogi są w lepszej kondycji za co jestem wdzięczny mojej szwagierce Ani ,która powiadomiła mnie o tym świetnym białku i mogłem zacząć go stosować .Tak więc drodzy państwo ja mam świetny przykład na sobie jeśli chodzi o kolagen i nie potrzebuje innych przekonań, ale potrzebują ich inni dlatego cieszy mnie to iż pojawił się ten wątek na naszym forum. 


Podaję kilka linków które przybliżą państwu co to są żylaki i jaka jest to choroba. 
Proszę pamiętać ,że tu znajdują się zdjęcia dla osób wytrwałych .... 


http://www.convatec.pl/download/miejscowe_leczenie_owrzodzen_zylnych.pdf 


http://www.medservice.com.pl/owrzodzenia/index.html 


http://www.popow.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=51 


http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBylaki_ko%C5%84czyn_dolnych 


http://www.zdrowiekwartalnik.pl/wp-content/uploads/2009/05/zylaki1-225x300.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba1_800_792.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba2_800_533.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba7_850_375.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba3_850_551.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba5_850_551.jpg 


http://drtryzno.com/images_legs/varic_ulc_ba4_850_704.jpgJolanta Odulińska napisała 28/03/2010 19:35 | Cytuj
Jacku, ile razy dziennie smarujesz nogi i ile jesz kapsułek Colvity? To ważne, napisz:)) Co oprócz tego zażywasz? Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia:) Będzie ok!!!


Jacek Babula napisał 29/03/2010 23:15 | Cytuj
Jolu zjadam 4 kapsułki colvity i smaruje graphitem minimum 2 razy dziennie całe nogi bo problem leży na całej długości kończyn.Zapewniam ,że pomaga ,mojej żonie pomógł na włosy ,które jej wypadały bo używała zbyt często farb do włosów ,tak więc wszystko jest ok .....Jeśli chodzi o leczenie żylaków nie biorę żadnych leków bo nie ma sensu. Pozdrawiam serdecznie....


Podrażnienia skóry po goleniu
Dariusz Lewicki napisał 25/03/2010 14:32 | Cytuj
Witam wszystkich serdecznie .. a zwłaszcza panów (bo wpis mój ich szczególnie dotyczy ;-)) 
Regularnie (tzn c o d z i e n n i e minimum raz, a co drugi dzień dwa razy) wsmarowuję/oklepuję mokrą po umyciu twarz kolagenem - i nie jest ważne, czy akurat skończyło mi się platinum i czynię to silverem, czy graphitem. Oprócz widocznego (jak zauważyli moi domownicy) efektu 'wypoczętej twarzy' doświadczam z zadowoleniem czegos dla mnie ważniejszego : skończyły sie problemy ze znalezieniem takiego środka po goleniu, po którego dłuższym stosowaniu nie pojawiałyby sie zaczerwienienia bądź inne widoczne ślady ! Po czterech miesiącach bezustannego używania mogę śmiało powiedzieć, że nie ma lepszego 'balsamu po goleniu' od KOLAGENU ! Zważywszy na fakt, iż wcześniej nawet po wszelkiej maści (hmm... m a ś c i ? he he ;) balsamach typu 'sensitive' czy 'only for soft skin' prędzej czy później widoczne były niepożądane efekty. Ktoś powie być może, że wpis ten jest banalny i oczywisty dla większości, ale .. może zwróci uwagę któregos z panów, którzy dopiero co zaczynają osobistą (w znaczeniu jak najbardziej cielesnym!) przygodę z KOLAGENEM. Pozdrawiam!

Hemofilia,


Ewa Leończak napisała 23/03/2010 15:37 | Cytuj
Zostałam zdopingowana do napisania 
Mój syn Michał jest chory na ciężką postać hemofilii ( choroba ta wiąże się z częstymi wylewami do stawów i mięśni - rezultatem jej jest w przyszłości chodzenie o kulach bądź nawet wózek inwalidzki ) 
Od 5 lat współpracuję z firmą i od 5 lat korzystamy z dobrodziejstwa kolagenu a teraz Colvity . 
Michał od początku swojego życia bierze duże ilości zastrzyków dożylnych W obecnej chwili jest zarejestrowany w profilaktyce i otrzymuje czynnik 3 razy w tygodniu ,czyli 3 zastrzyki dożylne.W wyniku ciągłego kłucia ma już zrosty na żyłach ( przed poznaniem produktów Colway nie raz trzeba było korzystać z żyły na czole ponieważ w inne żyły nie dało się rady wkłuć lub też one po prostu pękały ) 
Na początku z uporem maniaka smarowane miał miejsca wkłuć kolagenem w obecnej chwili wsuwa 
2 Colvity dziennie + acerolę plus + olej z wiesiołka ( tran przy hemofilii jest w przeciwwskazaniach) 


Co uległo zmianie ? 
Nie ma już od dawna tak zwanych wylewów samoistnych które są zmorą i powodem kalectwa fizycznego ,są tylko wtedy kiedy się uderzy 
Pielęgniarki bardzo chwalą ponieważ zrosty na żyłach są wyczuwalne ale miękkie a to powoduje łatwe wkłuwanie ,nawet ja bez strachu potrafię podać zastrzyk. 


Kto zna Michała to wie że o kolagenie potrafi gadać dużo i rzeczowo ,każdemu z Was życzę abyście mieli otwartość 10-latka który leżąc w szpitalu potrafi sprzedać w cenach detal 50 grafit matce kolegi z sali i 100 silver pielęgniarce zabiegowej ,której z niewinnością tego wieku potrafił powiedzieć -"Bo Ciocia musi być zawsze taka ładna " 

Zmarszczki, uszkodzona wątroba,
Wiesława Zalewska napisała 22/03/2010 23:14 | Cytuj
Zaczęłam używać kolagenu na zmarszczki, taki był pierwszy krok. Efekty były zaskakujące zarówno mnie samą, jak i moje otoczenie. Jednak gdy na prezentacji usłyszałam o Colvicie- "coś w kapsułkach" budziło to moją niechęć. 
Wynikała ona z moich wcześniejszych problemów z przewodem pokarmowym. Chcąc go "odciążyć" od wszelkich leków, nie chciałam słyszeć o niczym przyjmowanym drogą pokarmową. To moja koleżanka, której powiedziałam o kolagenie zaryzykowała w desperacji ratowanie ciężko uszkodzonej WĄTROBY (prawie MARSKOŚĆ). Dopytywałam ją na bieżąco jakie są efekty. 2 kapsułki przy problemach zdrowotnych to za mało.. Doczytała sama i zaczęła brać 4 dziennie. Efekt był rewelacyjny, bo po 2 miesiącach takiej kuracji powiedziała, że zjadła mięso z grilla i nawet nie odczuła niestrawności czy charakterystycznego przy tym schorzeniu wzdęcia brzucha. 
To mnie przekonało. Sama zaczęłam jeść Colvitę i polecam ją wszystkim! Dzięki niej wróciła mi dawna sprawność i wigor. Mam apetyt na życie!

Łojotokowe zapalenie skóry
Agnieszka Hodzyńska napisała 22/03/2010 15:33 | Cytuj
Witajcie! Moja historia była taka: po zastosowaniu pewnego kremu firmy „X” zaczęły się moje problemy ze skórą twarzy. Ból, pieczenie, swędzenie, czerwone plamy. Dermatolog zdiagnozowała u mnie łojotokowe zapalenie skóry. Zero makijażu, nie myć wodą. Dostałam robioną maść ze sterydami i drugą z rtęcią. Pomagało przy codziennym stosowaniu, ale chodzenie ze świecącą twarzą wysmarowaną wazeliną (taka była ta maść ze sterydami "na dzień") to nie było dla mnie. Wyrzuciłam te mazidła i rozpoczęłam poszukiwanie kremu, który rozwiąże mój problem. Proces ten trwał ładne parę lat. W międzyczasie odwiedziłam innego dermatologa. Dostałam do smarowania Clotrimazol, ale po tym to dopiero na twarzy miałam ogień! No więc wyrzuciłam i zaczęłam gromadzić w domu najróżniejsze smarowidła. Mogłabym teraz sklep otworzyć:) Stosowałam raz czy dwa, po czym za każdym razem problem wracał i sięgałam po kolejny, kolejny, kolejny... Straciłam nadzieję na poprawę i myślałam, że tak będzie w nieskończoność. W styczniu b.r. poznałam Colway i nie chcę się już rozstawać. Chyba nie zaskoczę nikogo informacją, że używając kremów i kolagenu Colway mój problem stał się przeszłością. Dlaczego wcześniej o Was nie słyszałam? Straciłam tyle cennego czasu. Nie dość, że pozbyłam się problemu to również podjęłam współpracę z firmą:) Bardzo proszę o więcej wpisów w tym wątku. Ja, świeży nabytek chłonę to wszystko jak gąbka i nie mam dość. Wiem, że dla Was, doświadczonych, to wszystko jest oczywiste ale mi i innym "nowym" to bardzo ułatwi pracę.

Skręcenie nogi, kontuzjaBeata Mazur napisała 22/03/2010 12:19 | Cytuj
Nie, no i ja muszę w końcu dodać swoje trzy grosze ;) Cztery lata temu skręciłam prawa nogę w stawie skokowym, a było to czwarte skręcenie w tym miejscu, więc mój znajomy lekarz, kolega z "podwórka" powiedział mi " całą prawdę " o stanie mojej nogi ;(((. W związku z tym, że mam już "swoje lata" 
( powiedział, że jestem stara, miły nie?), a noga 4 razy skręcona i jeszcze do tego teraz gdzieś tam pękła kośc to ona nie bedzie sprawna w 100%. Zrosty, zwapnienia, ścięgna w strzępach i inne pocieszenia usłyszałam od kolegi.Na początku smarowałam kostkę grafitem ( colvity nie było), robiłam okłady, ale kiedy lekarz orzecznik z PZU ocenił,że nie zgina się w 30%!!! zaczęłam pić kolagen. Kto mnie zna to wie, że nie potrafię długo usiedzieć w miejscu, więc orzeczenie lekarza brzmiało dla mnie jak wyrok( zero tańca, butów na wysokim obcasie i inne ograniczenia, no bo jak ? kuśtykająć? Piłam kolagen 3 razy dziennie i smarowałam bardzo często, a na noc robiłam okłady. I co? Po jakimś czasie zapomniałam, że mam problem. Noga sprawna w 100% ! Potańczymy na meetngu ; )))

Kontuzja ramienia


Majka Żyra napisała 21/03/2010 22:36 | Cytuj
Nie chciałam....być niewiarygodna...bo podobno jak jest na wszystko..to???Stąd piszę o jednym działaniu w jednym poście.....Pacjent z zaburzeniami . psychicznymi .szarpnięcie...3 tyg.zwolnienia...bo naderwane rotatory i część m.naramiennego...Od znajomych słyszę że pół roku trzeba aby dojść do siebie... ręki nawet na cm nie mogłam podnieść...porwałam receptę....8 kapsułek Colvity dziennie..plus multum soku z cytryny....po kilku dniach byłam w formie....trochę mi było głupio.że jestem na zwolnieniu...

Stawy, kolana, refluks żołądka, paradontoza, słaby wzrok
Grażyna Polańska napisała 21/03/2010 19:09 | Cytuj
Witam, mam już swoje lata i pesel jaki mam, bo wtedy taki dawali to wzięłam co było. 
uczyłam się jeżdzić na snowbordzie i urwałam kolano (ścięgna boczne poboczne). Podobno to w moim wieku straszne, miałam kuleć, nie zginać nogi do końca i takie tam duperele. Po 8 dniach zdjęłam gips na własną odpowiedzielność i co godzinę smarowałam kolagenem. Chodzę , tańczę biegam i kto mnie zna, wie że mówię prawdę. 
Miałam też refluks zołądka, który 20 lat leczyłam z różnym skutkiem. Piłam kolagen przez 3 tygodnie bo nie było jeszcze Colvity i refluks wyleczyłam. Jeszcze przy piciu kolagenu przeszła mi paradontoza. Zdjęłam okulary do czytania, a miałam 1,5 dioptrii. Muszę powiedzieć, że w tym wieku mam wyniki jak dzwon, nie mam żadnego parametru poza normą.

Kręgosłup, osteoporoza, stawy


Anna Dys napisała 21/03/2010 11:59 | Cytuj
Moja mama 6 lat temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Nie chodziła z powodu nasilającego się bólu. Kolagen stosuje od 5 lat na początku tylko w postaci żelu wsmarowując w kręgosłup. Następnie również Colvitę. Bóle zaczeły bardzo szybko ustępować co sprawiło że chodzi na długie spacery i może normalnie funkcjonować jak przed operacją. Kolagen wciera 2 razy na dzień. Colvitę 2 kapsułki na dobę redularnie od początku wprowadzenia produktu. Poprawiła się gęstość kości. Zero osteoporozy. Fantastyczne wyniki stanu kości po badaniach. Ustąpiły również bóle w stawach.

Rozstępy
Moja przygoda z kolagenem nie była, aż tak spektakularna. Nie wyleczył on żadnego ciężkiego schorzenia, ani "nieuleczalnego" złamania jak w opowieści Piotra. 


Wszystko zaczęło się kilka tygodni po przyjściu na świat naszej kruszynki. W końcowej fazie ciąży moja żonka "dostała" strasznych rozstępów na rozciągniętym do granic możliwości brzuchu. Zaczęliśmy szukać rozwiązania na ten problem. Usłyszeliśmy o kolagenie. Pierwsza butelka, druga... Efekty były zaskakująco dobre, wręcz niezwykłe - nasze zdziwienie było tym większe, że gdzieś wyczytaliśmy, że na rozstępy to tylko operacja albo laser. 


To właśnie ten niesamowity efekt skłonił mnie do zainteresowania się kolagenowym biznesem. 


Teraz, po ponad pół roku stosowania problem został zminimalizowany do tego stopnia, że rozstępy robią się gładkie i prawie nie widoczne. Nic tylko ruszyć w świat i polecać innym :)

Złamanie, żylaki, zatory, stawy
Piotr Milanowski napisał 20/03/2010 03:43 | Cytuj
Moja mama złamała rękę w nadgarstku, paskudnie, bo z odszczepieniem kości. Lekarz powiedział, droga Pani, w Pani wieku, to takie złamanie praktycznie sie nie zrasta. Gips na 2 miesiące, długa rehabilitacja, zobaczymy, może coś sie polepszy... Podczas tych dwóch miesięcy brała Colvite, poszła na zdjęcie rtg, pokazała je ortopedzie, powiedział, "to cud", ręka świetnie zrośnięta, ubytek kości się zregenerował... miesiąc rehabilitacji i mama robi już od ponad 15 miesięcy wszystko tą ręką! 
Przy okazji okazało się, że żylaki przestały ją tak boleć jak wcześniej, a zatory całkiem przestały się robić. 


Tata był długo twardy, mimo problemów z kośćmi i stawami, wielu bólów. Dostał serię zastrzyków dostawowych, w okolice prawego kciuka, które nie pomogły. Chrząstka się wytarła przez 72 lata życia. 
Skierowanie na operacje złączenia dwóch sąsiednich kości przekonało go do brania Colvity. Po 3 miesiącach wcinania większej dawki - 3-4 kapsułki dziennie,ból minął zaczął znów rąbać drzewo tą ręką, trzymać siekierę w dłoniach i na operacje od pół roku się nie wybiera :))

Wzrok, zmętnienie rogówki,


Majka Żyra napisała 19/03/2010 21:07 | Cytuj
Mam swoje lata...uwielbiam czytać...w pewnym momencie ...musiałam "regulować odległość tekstu od oczu "By pozbyć się podwójnego widzenia kupiłam 2 razy większy telewizor...przed oczami coś mi fruwało (zmętnienie rogówki starcze...powiedziała p.dr.) Używam 2 razy dziennie kolagen w żelu..wspomagam -się sokami warzywno-owocowymi(zawsze jagody)Widzę doskonale....żadnych paprochów...Polecam

Cienie pod oczami, rybia łuska

Znaleziono na Suportio:Bożena Brzezińska napisała 16/03/2010 19:14 | Cytuj
Kolagen stosuję regularnie.Mam pracę zmianową i zmorą dla mnie są sińce pod oczami-po tygodniowym maratonie czując sie bardzo zmęczona, po spotkaniu z koleżanką , która nie widziala mnie jakis czas-mówi:ze wyglądam jakoś inaczej myslę :zmęczona jestem, a ona na to -nie świeżo i zdrowo ! 
Najbardziej zachwycona kolagenem jest moja bratowa, która ma łagodniejsza postać rybiej łuski. Nakładała na siebie tony róznych kremów-ona juz po jednym posmarowaniu na dlonie była na TAK i to ona jest żywą reklamą jak to działa. 


Cienie pod oczami

Znalezione na Suportio:Agnieszka Podgórska napisała 16/03/2010 18:53 | Cytuj
Witam ponownie, ponieważ właśnie użyłam po raz pierwszy maseczki last minute i nie wierzę w to co widzę w lustrze! Zniknęły moje codzienne i niezmienne doły pod oczami. Po prostu operacja plastyczna! Ciekawa jestem jak długo utrzyma się ten efekt, bo jeśli krótko, to się od tej maseczki uzależnię.

Sucha skóra, trądzik, ból kręgosłupa, stawy

Znalezione na Suportio:
Anna kwiatkowska napisała 16/03/2010 12:31 | Cytuj
Chyba i Ja muszę coś od siebie dodać.Biorę Colvite od około pół roku.zaczęłam ją brać ponieważ miałam bardzo suchą skórę,wrażliwą a moja twarz to trądzik,trądzik i czerwone plamy.Nie mogłam używać żadnych fluidów ani pudru bo zaraz miałam gigantyczne uczulenie.Nawet krem mogłam używać tylko jeden(ten sam od wielu lat).Mycie twarzy też nie należało do przyjemności-skóra piekła i była czerwona.Teraz myję twarz żelem kolagenowym,smaruję platyną i naszym kremem i jestem ZACHWYCONA.oprócz tego używam żelu do mycia całego ciała.Moja skóra poprawiła się bardzo,ale dzięki Colvicie przestał mnie też boleć kręgosłup który dokuczał mi od kilku lat.Stawy już nie bolą tak często.Colvita poprawiła jakość mojego życia.

Łuszczyca,

Znalezione na Suportio:Grzegorz Zabiegły napisał 16/03/2010 09:08 | Cytuj
U mnie Colvita była błogosławieństwem dla mojej mamy. Miała spore problemy z łuszczycą. Żaden dermatolog mimo wysiłków nie dawał rady. Od 3 miesięcy stosuje Colvitę. Efekty są wręcz zaskakujące. Miała czerwone rany, w tym momencie zbladły oraz robią się z dnia na dzień bardziej wysuszone. Poczekam co będzie dalej. Ale mama jest zachwycona.

Sucha skóra, wypryski, oparzenie, przeziębienie, wzrok,

Znaleziono na Suportio:Agnieszka Podgórska napisała 12/03/2010 11:49 | Cytuj
Używam bowiem kolagenu Silver dopiero od 2 tygodni, ale skoro każdy głos się liczy to już piszę. Po pierwsze oczywiście nawilżenie i wygładzenie mojej bardzo suchej skóry, z charakterystycznym odczuciem jakby po wchłonięciu żelu budziła się do życia. Po drugie, numer jeden na wypryski. Dodatkowo kilka dni temu, podobnie jak Pani Zofia oparzyłam się tłuszczem i od razu pobiegłam po kolagen. Na drugi dzień po oparzeniu nie było śladu, a wiem jak długo potrafią boleć takie urazy. Od tygodnia skutecznie odpieram atak przeziębienia, co przypisuję jedzeniu Silvera do kolacji wraz z witaminą C. Mój źle widzący przyjaciel i jego ojciec testują Platinum i mówią, że po aplikacji ostrość widzenia poprawia się na kilka godzin. Myślę, że bardzo ważne jest też działanie psychologiczne kolagenu. Od kiedy wydałam na niego pieniądze jest mi trochę głupio sabotować jego działanie nieregularnym i niezdrowym jedzeniem oraz brakiem ruchu. Zaczęłam więc regularnie ćwiczyć i dbać o to co wrzucam do żołądka żeby oddziaływać na organizm kompleksowo. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na relacje bardziej doświadczonych użytkowników.

Słabe włosy, refluks żołądka, Problemy z krążeniem, Gronkowiec


Znalezione na Suportio:


Aneta Sieczka napisała 12/03/2010 10:50 | Cytuj
 JA kolagen zaczęłam stosować na włosy bo do dziś to pewnie byłabym łysa:) Ale przy tzw "okazji" pomógł mi na poważniejsze choroby o których nie wiedziałam. Okazało się ze miałam refluks żołądka i się skończył. Po drugie miałam problemy krążeniowe i gronkowca i się pozbyłam cholerstwa. Zawsze każdemu powtarzam "COLVITA to cud" a kto chce się przekonać niech spróbuje:)!!!!

Problemy żołądkowo-jelitowe, Cera, Słabe Włosy, Oparzenie, Stres

Znalezione na Suportio:Zofia Bogusz napisała 12/03/2010 00:55 | Cytuj
Dokładam swoja cegielke do pomnika wznoszonego na cześć kolagenu. Colvitę jem od 4 miesięcy i pozbyłam sie problemów żołądkowo-jelitowych.Wreszcie moge jesc zielenine do woli i byc w 100% wegeterianka.Zel do mycia twarzy i kolagen daja mi lepszą i gładszą skórę,choc w moim wieku cudu juz nie dokonaja. Poprawiły mi sie włosy i mniej bolą stawy.Wspaniale zadzialal tez na oparzoną gorącym tłuszczem rękę.Stalam sie tez duzo spokojniejsza i odporniejsza na stres.Choc tu moze synergicznie zadzialala lektura ( Sekret.Zero ograniczen,Potega podświadomości)Znalazlam odpowiedz na wiele pytan i watpliwosci i wciaz cos pozytywnego kolo mnie sie dzieje.A moze ta przemiana ducha to tez nieopisany dotad wplyw kolagenu. Probuje w to wierzyc i niech tak zostanie.

Po opalaniu się, Stawy, Kolana, Włosy, Paznokcie, Po goleniu

Znaleziono na Suportio:Kuba Sapinski napisał 11/03/2010 13:56 | Cytuj
Nazywam się Jakub Sapiński...Moja przygoda z kolagenem zaczęła się dwa lata temu. Na początku nie byłem zainteresowany kosmetykiem... 
To Colvita sprawiła że jestem wśród Was i korzystam teraz na co dzień z kolagenu, kremów, żelu do mycia, a w lecie jako balsam po opalaniu będzie nasze serum wyszczuplające na topie :) 


Kolagen w kapsułkach polecam wszystkim aktywnym ruchowo na stawy. Ja dzięki Colvicie uratowałem swoje kolana przed interwencją ortopedyczną i dalej mogę napawać się do woli jazdą na rowerze. zauważyłem też szybszy wzrost włosów i paznokci...to znak że organizm jest lepiej dożywiony. 
Po goleniu stosuję Kolagen Platinum, goi błyskawicznie podrażnienia, a stan skóry poprawił mi się nieporównywalnie to czasu sprzed kolagenowego !!! 

Trądzik, Starzenie się skóry, Zmarszczki, Bezsenność


Znalezione na Suportio:


Katarzyna Bajkowska napisała 09/03/2010 19:29 | Cytuj


Mi pomógł na moją skórę. Nie mam problemu z nawracającym trądzikiem na twarzy, dekoldzie i plecach. Sam żel do mycia działa rewelacyjnie, oczyszcza skórę jednocześnie jej nie wysuszając. Pozostawia na niej odpowiednią warstwę ochronną. Wszystko mi się ładnie zagoiło i nie wraca tak szybko. A wcześniej miałam raz na kwartał tzw. wysyp. No i zatrzymał starzenie się skóry. To widać, skóra jest odżywiona, jędrniejsza, nawilżona. Po prostu super. Bardzo pomaga na oparzenie, czego dziś rano doświadczyłam osobiście. A mojej mamie COLVITA zwalczyła bezsenność. 

Niedoczynność tarczycy, brudne łokcie

Znaleziono na Suportio:

Majka Żyra napisała 08/03/2010 20:26 |

Miałam niedoczynność tarczycy ... i wszystkie objawy jej towarzyszące...czyli utyłam...włosy niegdyś gęste stały się cienkie i było ich coraz mniej.....To był mój największy problem....Po trzech miesiącach wcierania grafitu w skórę głowy zauważyłam pierwsze odrosty....Fryzjerka też.....Wtedy dopiero zrozumiałam ,że kolagen działa....i zainteresowałam się Firmą Colway...Dodam ,że dawałam też na twarz i dekold....ten sam grafit....Przypadkowo czytając pisma kobiece ..trafiłam na jeszcze jeden objaw niedoczynności...tzw.brudne łokcie...Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się ,że już nie mam tego problemu.....Wniosek mój....nie wiedząc co mam...smarując skórę twarzy i dekold....dostarczyłam niechcący mojej tarczycy .to..czego potrzebowała....Na dzień dzisiejszy już wiem ! Wolnych Aminokwasów ! Kłania się Książka KOLAGEN,,,,Dzięki niej rozumiem...a nie tylko przeczuwam.....Wkrótce ze słownikiem...by lepiej ją zrozumieć....Polecam

Po goleniu, kurze łapki, trądzik

Znaleziono na Suportio:

Piotr Milanowski napisał 08/03/2010 19:42

...i jeszcze po goleniu rewelacja :) Wcześniej po prostu nie wyglądałem... Przy okazji okazało się że pierwsze kurze łapki się poprawiły, no i na syfy na twarzy świetnie działa! :) Teraz nawet w dzień mogę się na mieście pokazać ;) 

Ładniejsza cera, popękane wiązadła kolanowe, trądzik, poziom cukru, nadwaga, woreczek żółciowy, oparzenie

Znalezione na Suportio:

Bożena Matyjaszek napisała 07/03/2010 22:52

Dla mnie kolagen znaczy bardzo wiele, przede wszystkim zmieniła się moja cera, wygląda dużo lepiej niż np.2 lata temu. Colvita pomogła i pomaga mi na popękane wiązadła kolanowe, nie muszę nosić stabilizatora. Przestały boleć kolana, mogę normalnie chodzić i tańczyć. Mój syn i jego koledzy w wieku 14 lat nie maja tzw pryszczy (jak jakiś wyskoczy to smarują się kolagenem). Włosy mam bardzo gęste i nie używam odżywek (z natury jestem brunetką-siwiejącą), a farbuje je na blond co 3 tygodnie, bo nie trawie odrostów. Mojemu ojczymowi wyrównał się poziom cukru (oczywiście nie odstawił leków na cukrzycę) i pijąc kolagen schudł 12kg w ciągu roku, może to nie jest ewenement na skalę światową, ale uwierzcie,że w wieku 76lat bardzo ciężko schudnąć, a On kręcił najwięcej kółek na czole, gdy opowiadałam o kolagenie. Moja mama po operacji woreczka żółciowego ma po smarowaniu się kolagenem (2 dni po operacji) nieszpecącą ranę, ale tylko kreskę. Po oparzeniu dłoni, od razu spłukałam wodą i posmarowałam kolagenem, szczypało strasznie, ale śladu nie mam.Mam jeszcze z 200 przykładów na co pomógł mi kolagen, ale nie będę o tym pisała na forum, bo zabraknie miejsca . Dziewczyny i kobietki pomaga nawet na dolegliwości lat przejściowych, ale o tym możemy podyskutować na priv. Pomimo tak wielu zastosowań i pomocy w estetyce i zdrowiu, nie mogę pojąć dlaczego nie sprzedaje się jak świeże bułki, przynajmniej u mnie. Wiem, ze to pewnie moja wina i dużo muszę się jeszcze nauczyć

Trądzik


Znalezione na Suportio:


Majka Żyra napisała 03/02/2012 
.....Znajomy nastolatek ma problemy z trądzikiem.....nie tylko twarz wysypana.....plecy również....Od miesięcy leczony przez dermatologa antybiotykami itd. Poprawy nie ma....Mama kupiła mu kolagen.....Lecz Pani doktor zabroniła stosowania.....bo białko się nie wchłania......zaleciła kolejny lek.....Chłopak ma 19 lat.....Nie wie-komu wierzyć.....mnie(sąsiadce ) czy PANI DOKTOR.....zrobiłam Mu wykład.....wydaje się , że zrozumiał.....Mimo to proszę o wsparcie.....Przed momentem zaprosiłam Go na Suportio.......
Paweł Buli napisał 03/02/2012 
Powyższy post dotyczy mnie,dlatego też proszę o opinię i pomoc.
Z góry bardzo dziękuje.


Aneta Tokarska napisała 03/02/2012 
Na poczatek Pawle ( tutaj mowimy sobie po imieniu ) odstaw cukier i inne swinstwa - wyklucz candide, oczysc organizm, pij duzo dobrej wody, i oczywiscie stosuj nasz Zel myjacy ,Kolagen oraz Colvite (zawiera m.in. cynk , skora tradzikowa go potrzebuje) , wspomoz sie dodatkowo Vitamina C 1000 -naturalna ! 
Corce mojej Znajomej pomoglo ! 
Cierpliwosci i systematycznosci Pawle :)


Majka Żyra napisała 03/02/2012 
.....Anetko ...dziękuję.....Trudno jest czasem......przekonać do stosowania naszych produktów....gdy lekarz -zabrania.....Na szczęście w swojej strukturze mam Lekarzy.....Którzy myślą.....rozwijają się -dokształcają ....alternatywy szukają .dla wszechobecnej farmacji...specjalizują się w " oczyszczaniu organizmu ".....i naturalnych metodach leczenia.........Paweł już o tym wie...Piszę ,bo...chcę Go wzmocnić.....


bozena goduslawska napisała 03/02/2012 
Paweł , nie odpuszczaj stosowania kolagenu nawet wtedy a może przede wszystkim wtedy gdy pewnego dnia pojawi się jeszcze więcej wyprysków....bo to naturalny etap oczyszczania organizmu przez skórę. 
Wytrwaj a cieszył się będziesz ładną bużką. 
A, jeszcze prośba.Odzywaj się, opisuj swoje odczucia. 


---


Majka Żyra napisała dzisiaj o 22:09 
.....Widziałam dzisiaj Pawła....jest moim sąsiadem.....widziałam radość nastolatka , mamy , taty , że wreszcie coś sprawia , że ukochany syn nie szpikuje się antybiotykami i maściami sterydowymi..... Kupił 50 gr.....stosuje 2 miesiące.....zużył połowę ....jak siadłyśmy z Mamą ,by policzyć koszty innych terapii.....to szok.....zwłaszcza , że osłabiały układ odpornościowy ( Jak można serwować nastolatkowi 9 miesięcy antybiotyki ? ) Twarz myje naszym żelem.....Ps. Teraz żałuję , że zdjęć nie zrobiliśmy......